Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalişmasi Devam Ediyor

Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent genelinde asfalt çalışmalarına başladı.Kars Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin muhtelif sokak ve caddelerinde asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını...

Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalişmasi Devam Ediyor
Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent genelinde asfalt çalışmalarına başladı.
Kars Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin muhtelif sokak ve caddelerinde asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.
Yapılan çalışmları yerinde gören ve çalışmalarla ilgili bilgiler alan Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, kentte yaşayanların rahat bir yaşam sürmeleri için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.
Başkan Murtaza Karaçanta, “Şehrin genelinde çalışmaların belirli bir program dahilinde yürütülüyor. Ekiplerin ilk olarak Aşık Şenlik Caddesi, Küçük Kazımpaşa Caddesi ve Tahtacılar Caddesi’nde asfalt serim çalışmaları gerçekleştiriyor. Kars’ın her geçen gün büyük bir gelişme sağlıyor” dedi.
KARS’TA BİN 500 TON SICAK ASAFALT DÖKTÜK”
Kars’ta yol çalışmalarında bugüne kadar yaklaşık bin 500 ton sıcak asfalt döktüklerini belirten Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, “Yol çalışmalarında ekiplerimiz bin 500 ton sıcak asfalt döktü. Mahalle muhtarlarımız ile uyum içerisinde çalışarak onlardan gelen talepleri her ölçüde değerlendiriyoruz. Gerçekleştirilen her hizmet Kars için. Halkımızın rahat bir yaşam sürmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Kars Belediye Başkanlığı’nca kentin bir çok noktasında yapılan çalışmalar aralıksız devam edecek. Başkan Karaçanta, yapılan çalışmaları yerinde görerek, bilgiler alıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER