Kartal Belediyesi, Çalişanlarini Sağlık Kontrolünden Geçirdi

Kartal Belediyesi, “Önce Sağlık, Sonra Güvenlik” sloganıyla başlattığı sağlık hizmetleri kapsamında çalışanlarını sağlık kontrolünden geçirdi.Kartal Belediyesi, sağlığa yönelik uygulamalarla örnek teşkil etmeye devam ediyor....

Kartal Belediyesi, Çalişanlarini Sağlık Kontrolünden Geçirdi
Kartal Belediyesi, “Önce Sağlık, Sonra Güvenlik” sloganıyla başlattığı sağlık hizmetleri kapsamında çalışanlarını sağlık kontrolünden geçirdi.
Kartal Belediyesi, sağlığa yönelik uygulamalarla örnek teşkil etmeye devam ediyor. “Önce Sağlık, Sonra Güvenlik” sloganıyla başlatılan sağlık hizmetleri kapsamında belediyede güvenlik personeli olarak çalışanlar sağlık kontrolünden geçirildi. İlk etapta kan veren belediye çalışanlarının konusunda uzman doktor ve hemşireler tarafından röntgenleri alındı. Güvenlik personeli, ardından solunum testi ve işitme testinden geçirildi. Yapılan kontroller sonrasında iş sağlığı ve güvenliği hakkında seminer düzenlenerek, bilgilendirme yapıldı.
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, kendisinin de hekim olduğu için bu tür uygulamalara daha dikkat ettiğini vurguladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER