Kastamonu Belediyesi, Asfalt Çalişmalarina Devam Ediyor

Kastamonu Belediyesi, asfalt çalışmalarını kış ayı olmasına rağmen aralıksız sürdürüyor.Son olarak Kuzeykent Mahallesinde yapılan asfalt çalışmalarında sona yaklaşılmasının ardından asfalt çalışmaları Candaroğulları Mahallesine...

Kastamonu Belediyesi, Asfalt Çalişmalarina Devam Ediyor
Kastamonu Belediyesi, asfalt çalışmalarını kış ayı olmasına rağmen aralıksız sürdürüyor.
Son olarak Kuzeykent Mahallesinde yapılan asfalt çalışmalarında sona yaklaşılmasının ardından asfalt çalışmaları Candaroğulları Mahallesine kaydırıldı. Candaroğulları Mahallesi Şehit Serkan Meşe Sokakta asfaltlama çalışmalarını başlatan Kastamonu Belediyesi, kış ayı olmasına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Asfaltlama çalışmalarını yerinden inceleyen Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, buradaki çalışmaların kısa sürede bitirilerek, yolun vatandaşların hizmetine açılacağını söyledi.
Tahsin Babaş, “Bildiğiniz gibi göreve geldiğimizden beri sıcak asfalt çalışmasına büyük önem veriyoruz. Kuzeykent, Esentepe, Aktekke ve Saraçlar Mahallelerinde yaptığımız sıcak asfalt çalışmasında şehrin dört bir yanını adeta asfalt yol ağlarıyla ördük. Göreve geldiğimizden beri 170 bin metrekare sıcak asfalt çalışması yaptık. Şimdi Candaroğulları Mahallesi Şehit Serkan Meşe Sokak mevkiinde çalışmalarımızı büyük bir hızla devam ettiriyoruz. Buradaki çalışmayı çok hızlı bir şekilde bitirerek önümüzdeki hafta içerisinde yolu halkımızın kullanımına sunacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326