KAYBETTİĞİ CÜZDANINI BULUP TESLİM EDEN TEMİZLİK İŞÇİNE DARP İDDİASI

Eskişehir’de, çöpler arasında bulduğu cüzdanı sahibine verdikten sonra ‘Paralarımı çalmışsın’ iddiası ile darp edildiğini iddia eden temizlik işçisinin şikayeti üzerine tahkikat başlatıldı.Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri...

KAYBETTİĞİ CÜZDANINI BULUP TESLİM EDEN TEMİZLİK İŞÇİNE DARP İDDİASI
Eskişehir’de, çöpler arasında bulduğu cüzdanı sahibine verdikten sonra ‘Paralarımı çalmışsın’ iddiası ile darp edildiğini iddia eden temizlik işçisinin şikayeti üzerine tahkikat başlatıldı.
Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde işçi olarak çalışan G.K., Arifiye mahallesi Korkmaz sokağında temizlik yaparken ismini bilmediği 25-30 yaşlarında bir şahıs yanına gelip kaybettiği cüzdanını bulup bulmadığını sordu. Cüzdan görmediğini söyleyen işçi, bulması halinde kendisine arayıp bilgi vereceğini söyleyerek telefon numarasını aldı. Aynı sokakta temizlik yaparken, dolan çöp kovasını eliyle bastıran işçi, poşet içerisinde cüzdanı görerek V.Ç. isimli şahsa telefonla ulaştı. Yanına gelen V.Ç.’nin, cüzdanın kendisine ait olduğunu söyleyip gittikten beş dakika sonra tekrar gelip, “paralarımı çalmışsın” diyerek küfür edip darp ettiğini beyan eden temizlik işçisi şikayetçi oldu. Olayla ilgili tahkikat sürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326