Kayıp iki çocuğu bulana ödül vaadi!

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde bir yıl önce kaybolan komşu çocukları 5 yaşındaki Taşcı ile 8 yaşındaki Erol'un aileleri, çocuklarıyla ilgili bilgi aktarabileceklere ödül verecek. Dursun Kaan'ın babası İbrahim Taşcı: "Çocuklarımızı bulana veya yerini bildirenlere 100 bin lira ödül vereceğiz. Çocukları gören, bilen Allah rızası için bize söylesin"

Kayıp iki çocuğu bulana ödül vaadi!

Reşadiye ilçesinde kaybolan komşu çocukları 5 yaşındaki  Dursun Kaan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol'un aileleri, çocuklarıyla ilgili  bilgi verecek kişiye 100 bin lira ödül vermeye vadetti.

Dursun Kaan'ın babası İbrahim Taşcı, yaptığı açıklamada,  çocuklarının kaybolmasının üzerinden 1 yıl geçtiğini hatırlattı.
Çocuklarını bulmak için yapılan çalışmalardan sonuç alınamadığına  dikkati çeken Taşcı, "Biz kaçırılmış olabileceklerini düşünüyoruz. Eğer suda ya  da ormanda olsaydı bugüne kadar bir ize rastlanırdı. Çocuklarımızdan gelecek  haberi umutla bekliyoruz. Çocuklarımızı bulana veya yerini bildirenlere 100 bin  lira ödül vereceğiz. Çocukları gören, bilen Allah rızası bize söylesin. Perişan  durumdayız. İnşallah bir haber gelir." dedi.

Bayram'ın babası Ömer Erol da umutla çocuklarından gelecek haberi  beklediklerini söyledi.

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde 29 Aralık 2015'te, komşu çocukları 5  yaşındaki Dursun Kaan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol'un evlerinin önünde  oynarken kaybolmasının ardından yapılan arama çalışmalarından sonuç alınamamıştı.
Erol ve Taşcı ailelerinin bir süre önce Tokat Valisi Cevdet Can'ı  makamında ziyaret ederek çocuklarının bulunması için yardım talep etmesi üzerine  tekrar çalışma başlatılmış ancak yine bir emareye rastlanmamıştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER