Kayıp olarak aranıyordu... 3 yaşındaki Lina Nazlı'nın cansız bedeni derin dondurucuda bulundu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Gaziantep’ten katılan Melissa ve Abdurrahman i. çifti kayıp 2 çocuğu için yardım istedi. Ailenin verdiği bilgiler doğrultusunda harekete geçen Gaziantep polisi bir iş yerinde yaptığı aramada kaybolan Gaziantep Emniyeti Asayiş Şube ekipleri 1,5 yaşındaki Naime’yi bulurken Lina Nazlı Erbay’ın cesedini derin dondurucuda buldu.

Kayıp olarak aranıyordu... 3 yaşındaki Lina Nazlı'nın cansız bedeni derin dondurucuda bulundu!

İddiaya göre 23 yaşındaki 2 çocuk annesi M.İ. bir süre önce eşinden boşanarak çocukluk arkadaşı G.T.’nin evine taşındı. Burada G.T. ile arkadaşı M.A. tarafından şiddete ve fuhuşa zorlandığı iddia edilen kadının 2 çocuğu da kendisine gösterilmedi. Bir televizyon programına katılan Anne M.İ. çocuklarının kendisinden saklandığını ve işkenceye maruz kaldıklarını söyledi. Annenin verdiği bilgiler doğrultusunda harekete geçen Gaziantep Emniyeti Asayiş Şube ekipleri 1,5 yaşındaki Naime’yi sağ bulurken, soruşturma derinleştirildi.

Cesedini derin dondurucuda saklamışlar

Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen soruşturmada bir iş yerinde arama yapıldı. Yapılan aramada 3 yaşındaki kız çocuğu Lina Nazlı Erbay’ın cesedi Derin dondurucuda bulundu. Kız çocuğunun işkence edilerek öldürüldüğü tespit edilirken, ceset otopsi için Gaziantep Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Konuyla ilgili G.T. ile M.A gözaltına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER