Kaymakam Mehmet Boztepe’ye Hemşehri Ziyareti

Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş, Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi Kaymakamı Mehmet Boztepe’ye ziyarette bulundu.Daha önce Muğla Malatyalılar Derneği Başkanlığı yapan, ardından da Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği‘ni...

Kaymakam Mehmet Boztepe’ye Hemşehri Ziyareti
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş, Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi Kaymakamı Mehmet Boztepe’ye ziyarette bulundu.
Daha önce Muğla Malatyalılar Derneği Başkanlığı yapan, ardından da Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği‘ni kuran Nüvit Ateş, gittiği her yerde görev yapan Malatyalı idarecileri ziyaret ediyor.
Bu kapsamda, Pazarcık İlçesi Kaymakamı Mehmet Boztepe’yi ziyaret eden Nüvit Ateş, dernek başkanı olarak Ege Bölgesi ile Malatya arasında köprü görevi yaptıklarını belirtti. Gittiği her yerde Malatyalı idarecileri ziyaret etmeyi görev saydığını söyleyen Ateş, “Bu kapsamda, Malatya doğumlu olan Kaymakam Boztepe’yi de ziyaret ederek görevinde başarılar diledik” dedi.
Pazarcık Kaymakamı Mehmet Boztepe de, Pazarcık’ın bir mozaik olduğunu, her kültürden insanın bir hamur olduğunu belirterek, “Çok şirin bir ilçe. Gerçekten Pazarcık’ta görev yapmak, Türkiye’de görev yapmak gibi. O nedenle Pazarcık’ta görev yapmakla kendimi çok şanslı hissediyorum” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER