Kayseri Erciyesspor Başkanı Ziya Eren’den Trabzonspor Maçı Değerlendirmesi

Kayseri Erciyesspor’un başkanı Ziya Eren, dün Trabzonspor ile golsüz berabere kaldıkları maçla ilgili olarak, "Bu aldığımız 1 puana hem üzülüyor hem de seviniyoruz. 1 puan her zaman 0 puandan daha iyidir" dedi.Genom Kök Hücre Merkezi’nde...

Kayseri Erciyesspor Başkanı Ziya Eren’den Trabzonspor Maçı Değerlendirmesi
Kayseri Erciyesspor’un başkanı Ziya Eren, dün Trabzonspor ile golsüz berabere kaldıkları maçla ilgili olarak, "Bu aldığımız 1 puana hem üzülüyor hem de seviniyoruz. 1 puan her zaman 0 puandan daha iyidir" dedi.
Genom Kök Hücre Merkezi’nde düzenlenen bir toplantıya katılan Kayseri Erciyesspor Başkanı Ziya Eren, golsüz berabere kaldıkları Trabzonspor maçı ile ilgili olarak, “Her maça 3 puan parolası ile çıkıyoruz. Kısmet olmadı ama akşam maçın tekrarını izlediğimizde, istatistiklere bakıldığında maçın Erciyesspor lehine olduğunu fakat bunu gole dönüştüremediğimizi söyleyebilirim. Dün oynayan ilk 11’imiz ilk defa bir arada 90 dakika geçirdiler. Onun için kimsenin bir tereddüdü olmasın. Erciyesspor gerçekten güzel ilerliyor. Bu seneki takımımız geçen sezonkinden çok daha iyi. Bu aldığımız 1 puana hem üzülüyor hem de seviniyoruz. 1 puan her zaman 0 puandan daha iyidir. O açıdan Erciyesspor bu ligi inşallah arzu ettiğimiz yerde bitirir. Sakat oyunculardan ve hakem hatalarından uzak bir sezon geçirilmesini diliyorum" diye konuştu.
Eren Passolig uygulaması ile ilgili olarak da, "Bu Passolig başlı başına bir sıkıntı. Bunu savunmanın hiçbir tarafı yok. Passolig’den dolayı bir bedel aldık ama hiçbir zaman tasvip etmediğimiz ve sporda şiddetin önleneceği bir mekanizma olarak devreye sokuldu. Ben 14 Anadolu kulübünün hiçbirinde sporda şiddetin olduğuna inanmıyorum. Bunlar bahane. Hatadan dönmek de bir erdemdir ama biraz zor gözüküyor" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER