Kaza Sonrası Yolcu Otobüsüne Saldırı Güvenlik Kamerasına Takıldı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, kaza sonrası yolcu otobüsüne saldırı güvenlik kameralarına yansıdı.Öğle saatlerinde terminale giren H.H. (50) idaresindeki 10 YB 777 plakalı yolcu otobüsü, Ö.Ö’ye ait kamyonete yandan çarptı. Kazada...

Kaza Sonrası Yolcu Otobüsüne Saldırı Güvenlik Kamerasına Takıldı
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, kaza sonrası yolcu otobüsüne saldırı güvenlik kameralarına yansıdı.
Öğle saatlerinde terminale giren H.H. (50) idaresindeki 10 YB 777 plakalı yolcu otobüsü, Ö.Ö’ye ait kamyonete yandan çarptı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, kazadan sonra çıkan tartışmanın ardından kamyonet çevresinde bulunan kalabalık bir grup, otobüsün camlarını sert cisimlerle kırdı. Kaza anı ve sonrasında yaşananlar Ayvalık Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.
Olaylar polisin gelmesiyle daha fazla büyümeden kontrol altına alındı. Her iki tarafın da birbirinden şikayetçi olmadığı olay sonrasında firma yetkilileri ve AŞTİ’de yazıhaneleri bulunanlar, yaşadıkları güvenlik meselesenin bir an evvel çözülmesini istedi. AŞTİ’de polis noktası bulunduğu, ancak Emniyet Müdürlüğü bünyesinde personel eksikliği yüzünden buraya bir polis memurunun görevlendirilemediği ileri sürüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326