Kırklareli’de Yaya Geçitleri Boyanıyor

Kırklareli Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşların yoğun olarak kullandığı yol güzergahlar başta olmak üzere şehrin muhtelif yerlerindeki kavşaklarda yaya çizgilerini yenileniyor.Konuyla ilgili açıklamada...

Kırklareli’de Yaya Geçitleri Boyanıyor
Kırklareli Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşların yoğun olarak kullandığı yol güzergahlar başta olmak üzere şehrin muhtelif yerlerindeki kavşaklarda yaya çizgilerini yenileniyor.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu: “Vatandaşların güvenli olarak yolun karşına geçmesi için başta okul önleri olmak üzere, kavşaklar, hastane önü ve minibüs duraklarında boyama çalışması başlatıldı. Yeni eğitim öğretim yılı başlamadan önce tüm okul önlerinde yaya geçit çizgilerini boyayacağız. Ekiplerimiz planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarını sürdürecek” dedi.
Başkan Kesimoğlu, ekiplerin özverili bir şekilde Kırklareli için çalıştığını ve başlatılan çalışmaların en kısa zamanda bitirileceğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER