Kıskançlık cinayetinde korkunç ayrıntı! Bornoz kuşağıyla öldürdü

İzmir’de 41 yaşındaki eşi Serkan Önal tarafından öldürülen Ceyda Önal cinayetiyle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Önal’ın bir marketler zincirinde işe başlamak isteyen karısı Ceyda Önal’ı kıskandığı, çıkan tartışma anında bornoz ipiyle boğarak öldürdüğü belirlendi. Önal'ın yakınlarının ihbarı üzerine eve gelen çilingiri de bıçakla kovaladığı ortaya çıktı. İfade verirken cinayet anını geldiğinde donup kalan ve anlatamayan Önal'ın “karım markette çalışmak istiyordu. Ben çalışmasını istemedim. Bu nedenle tartıştık” dediği öğrenildi. Ayrıca Serkan Önal’ın karısına son zamanlarda, “Ben ölürsem başkası ile evlenme” dediği öğrenildi.

Kıskançlık cinayetinde korkunç ayrıntı! Bornoz kuşağıyla öldürdü

İzmir'in Çiğli ilçesinde, 30 Mart'ta meydana gelen olayda biri 2, diğeri 12 yaşında iki çocuk annesi 32 yaşındaki Ceyda Önal olay günü annesinin evine gitti. Eşinin çağırması üzerine çocuklarını annesine bırakarak kendi evlerine yalnız gitti. Kızı Ceyda Önal'dan haber alamayan babası olay günü saat 20.00 sıralarında adrese geldi.

Sabah Gazetesi'nden Ceyhan Torlak'ın haberine göre; kapıyı çalan baba damadının, 'Kapıdan git' diye cevap verdiğini duydu. Ancak kapıyı açan olmadı. Bu durum üzerine daha çok endişelenen Ceyda Önal'ın babası durumu apartman yönetimine bildirdi. Apartman yönetimi ellerinde yedek anahtar olmadığını söyleyerek olay yerine çilingir çağırdı.

ÇİLİNGİRE BIÇAKLA SALDIRDI

Çilingirin kapıyı açtığını gören Serkan Önal şahısa bıçakla saldırdı. Bıçağı gören çilingir bağırarak 8. kattan hızla aşağı koşturarak indi. Serkan Önal daha sonra kapıyı kapatarak tekrardan içeri geçti. Bunun üzerine apartman yönetimi olay yerine polis çağırdı. Olay yerine gelen polis kapıyı tekrardan açtırıp içeri girdi. Ceyda Önal boynundaki bornoz ipiyle yatak odasında hareketsiz halde yatarken bulunurken, Serkan Önal ise elinde bıçakla oturma odasında kanepede otururken bulundu.

BORNOZ KUŞAĞIYLA ÖLDÜRMÜŞ

Serkan Önal, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltın alındı. Karısını bornoz kuşağıyla boğarak öldürdüğü anlaşılan Önal, ifadesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Serkan Önal'ın bir marketler zincirinde işe başlamak isteyen karısı Ceyda Önal'ı kıskandığı, çalıştırmak istemediği ve bu nedenle tartışma yaşadıkları öğrenildi. Emniyette ifade verirken cinayet anını geldiğinde donup kalan ve anlatamayan Önal'ın, "Karım markette çalışmak istiyordu. Ben çalışmasını istemedim. Bu nedenle tartıştık" dediği öğrenildi. Ayrıca Serkan Önal'ın karısına son zamanlarda, "Ben ölürsem başkası ile evlenme" dediği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327