Kocakaya Erzurum’da

Spor Genel Müdürü Murat Kocakaya, Atletizm Federasyonu ile Turkcell İşbirliğinde yapılan Hedef 2020 Atletizm Kampını ziyaret etmek için Erzurum’a geldi.Kocakaya, Erzurum gezisinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederken,...

Kocakaya Erzurum’da
Spor Genel Müdürü Murat Kocakaya, Atletizm Federasyonu ile Turkcell İşbirliğinde yapılan Hedef 2020 Atletizm Kampını ziyaret etmek için Erzurum’a geldi.
Kocakaya, Erzurum gezisinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederken, tesislerde de incelemelerde bulundu. 2011 Üniversiade kapsamında yapılan spor tesislerinin yanı sıra TOHM merkezini ve sporcu eğitim merkezinde incelemelerde bulunan Kocakaya, Kazım Karabekir Stadı’nı da gezdi. Stadyumu ve zeminin beğenen Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, bu hafta başlayacak olan Spor Toto 3. Lig maçları öncesinde tüm takımlara başarılar dilerken sportmence bir lig olması dileğinde bulundu. Kocakaya’nın gezilerinde GHSİM İl Müdürü Vekili Memduh Ceyhan ile şube müdürleri Şinasi Polat ve Fuat Taşkesenligil hazır bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER