Küçükçekmeceli Yaz Spor Okulu Öğrencileri Ödüllerine Kavuştu

Küçükçekmece Belediyesi 2014 Yaz Spor Okulları Turnuvası’nda dereceye giren öğrenciler ödüllerine kavuştu.Küçükçekmece Göl Kenarı Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen programa Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye...

Küçükçekmeceli Yaz Spor Okulu Öğrencileri Ödüllerine Kavuştu
Küçükçekmece Belediyesi 2014 Yaz Spor Okulları Turnuvası’nda dereceye giren öğrenciler ödüllerine kavuştu.
Küçükçekmece Göl Kenarı Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen programa Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve Başkan Yardımcıları başta olmak üzere pek çok Küçükçekmeceli çocuk ailesiyle birlikte katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından söz alan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, belediye olarak sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi sporun alışkanlığa dönüşmesi için çalıştığını hatırlatarak, “Genç nesil sayısı fazla olan bir ülke olarak çok şanslıyız. Gençlerimizin eğitimlerine önem vermeliyiz; onların eğitimleri için elimizden geleni yapmalıyız. O zaman çok daha güçlü bir Türkiye oluruz. Bugün burada kupa alan bu çocukların ileride rekortmen, şampiyon olmalarını umut ediyorum. Spor alanında da çocuklarımıza desteklerimiz devam edecek” dedi.
Konuşmaların ardından voleybol, karate, masa tenisi, tekvando, badminton, futbol, jimnastik, animasyon, yüzme, basketbol, geleneksel okçuluk ve futsal branşlarında dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından madalya ve kupaları verildi. Veliler de Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e teşekkür ederek çiçek ve plaket takdim etti. Törende milli sporu okçuluk ile jimnastik gösterileri büyük beğeni toplarken, tekvando, aikido ve karate branşlarında hüner sergileyen öğrenciler katılımcılardan tam not aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER