Küçükköy Tsm Korosu’na Dinleyenlerden Tam Not

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi tarafından bu yıl 11. si düzenlenen Kültür Sanat Günleri programı kapsamında, ilçenin dünyaca ünlü deniz ve kilometrelerce karelik kumsalıyla tanınan Sarımsaklı mevkiinde bir konser...

Küçükköy Tsm Korosu’na Dinleyenlerden Tam Not
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi tarafından bu yıl 11. si düzenlenen Kültür Sanat Günleri programı kapsamında, ilçenin dünyaca ünlü deniz ve kilometrelerce karelik kumsalıyla tanınan Sarımsaklı mevkiinde bir konser veren Küçükköy Türk Sanat Müziği Korosu izleyenler, sahnede gösterdikleri performans nedeniyle ayakta alkışlandı.
Sarımsaklı Özgürlük Meydanında saat 21.00’de başlayan konsere, TSM seven vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği dikkatlerden kaçmazken, TRT’nin unutulmaz sanatçısı Melda Duygulu’nun kurduktan sonra görevini Udi Muammer Gürcanlı ile Koro Başkanı Semih Güney’e devretmesinin ardından çalışmalarını sürdüren koro, Türk Müziğinin unutulmaz eserlerini seslendirdi. Konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, organizasyonu düzenleyen Ayvalık Belediyesi’nden hiçbir yetkilinin katılmaması ise sahnedeki sanatçıları son derece derinden üzdüğü gelen bilgiler arasında.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER