Kula Ferhat Göçer İle Coştu

Kula’nın işgalden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Tarih ve Kültür Festivali’nde sahneye çıkan Ferhat Göçer, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.Tarih ve Kültür Festivali’nin son günü Kula Yunus Emre...

Kula Ferhat Göçer İle Coştu
Kula’nın işgalden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Tarih ve Kültür Festivali’nde sahneye çıkan Ferhat Göçer, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Tarih ve Kültür Festivali’nin son günü Kula Yunus Emre Kent Meydanı’nda kurulan platformda sahne alan Ferhat Göçer, hayranlarının yoğun sevgi gösterileri ile karşılandı. Göçer yaptığı konuşmada, "Ben Türkiye’nin her tarafından çok sayıda konser verdim, inanın böyle bir coşkuyu ilk defa görüyorum” diyerek şaşkınlığını ifade etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un yanı sıra binlerce kişinin izlediği konserde, gitar çalarak şarkılarını söyleyen Göçer, sahneden çektiği fotoğrafları da cep telefonuyla sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ferhat Göçer sevenlerini coştururken, söylediği şarkılarla da unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonunda Sanatçı Ferhat Göçer’e Başkan Hüseyin Tosun plaket takdim etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER