Kulu’da Mezunlar 19 Yıl Sonra Bir Araya Geldi

Konya’nın Kulu ilçesindeki Selçuk Üniversitesi (SÜ) Meslek Yüksek Okulu’nun (MYO) ilk mezunları 19 yıl sonra bir araya geldi.Selçuk Üniversitesi Kulu Meslek Yüksek Okulu’ ilk mezunu 60 kişi, İstanbul, Eskişehir, Kıbrıs, İzmir, Kocaeli,...

Kulu’da Mezunlar 19 Yıl Sonra Bir Araya Geldi
Konya’nın Kulu ilçesindeki Selçuk Üniversitesi (SÜ) Meslek Yüksek Okulu’nun (MYO) ilk mezunları 19 yıl sonra bir araya geldi.
Selçuk Üniversitesi Kulu Meslek Yüksek Okulu’ ilk mezunu 60 kişi, İstanbul, Eskişehir, Kıbrıs, İzmir, Kocaeli, Ankara ve diğer illerden gelerek her yıl farklı bir ilde toplanıyor. Bu yıl, okulun ilk mezunlarını yine okulun ilk mezunlarından olan Songül Yeşilöz misafir etti. 1995-1997 mezunları Kulu’da bir araya gelerek zamanında Selçuk Üniversitesi Kulu MYO olan ancak şu an bir işyeri olan Kulu MYO ile öğrenci yurdunu, Düden Gölü’nü, Yeni Belediye Binası’nı ve şehrin tanınan yerlerini gezdi. İlk mezunlar, her yıl öğrencilik yıllarını hatırlayıp arkadaşlıklarını pekiştirmek üzere bir araya geldiklerini söyleyerek bundan sonra da başka illerde buluşmalara devam edeceklerini ifade etti.
Yurdun çeşitli illerinden gelen mezunlar kendilerini Kulu’da misafir eden Songül Yeşilöz’e teşekkür etti. Mezunlar, bolca hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER