Kurban Bayramı'nda resmi tatil kaç gün oldu? Resmi Gazete'de yayımlandı

4 Ekim 2014 Cumartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı tatilinde resmi tatilin kaç gün olacağı özellikle öğrenciler tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olmasının bekleyen tatilcilere Bakanlar Kurulu'ndan kötü haber geldi.

Kurban Bayramı'nda resmi tatil kaç gün oldu? Resmi Gazete'de yayımlandı

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle  tatil planları yapanlara Bakanlar Kurulu'ndan kötü haber geldi. 4 Ekim Cumartesi günü ilk günü kutlanacak Kurban Bayramı'nın hafta sonuna gelmesi nedeniyle 9 günlük tatil bekleyenlerin hevesi kursağında kaldı.Yaklaşık iki haftadan daha az bir süre kalan kurban bayramı için geri sayım başlamış durumdayken hem tatil planları hemde kurban pazarlıkları başlamış durumdadır. Böylece bir çok kişi büyük bir heyecanla kurban bayramına hazırlanırken sizler için tüm gelişmeleri bire bir olarak aktaracağız. Hazırlıklar devam ederken öte taraftan bu güzel günlerin ne kadar süreceğini bir çok kişi merak etmektedir. Bu kapsamda sizler için bayramın kaç gün olacağını araştırdık .

Kurban bayramı yaklaşıyor. Akıllardaki en büyük soru kurban bayramı tatili 9 gün olacak mı sorusu yer alırken malesef bayramın bu kadar uzun sürmeyceğini şimdiden belirtmek isteriz. oluyor. Kurban Bayramı bu yıl 4-5-6-7 Ekim günlerine denk geliyor. 4 Ekim'in Cumartesi'ye denk gelmesiyle beraber de Kurban Bayramı'nın 3 Ekim Cuma günü arefesi ve ardından gelen Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günlerinde kutlanacağını görüyoruz. Şimdiden tüm okuyucularımıza iyi bayramlar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2014, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326