Kurbanlıklar Özhan Market güvencesiyle satışta…

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla Bursa’nın Marketi olan Özhan’da Kurban Bayramı hazırlıkları başladı. Yüksek hizmet standartlarını Bursa’da her bölgeye götürmeyi hedefleyen Özhan, kurbanlık satışlarıyla da fark yaratıyor.

Kurbanlıklar Özhan Market güvencesiyle satışta…
Özhan dostlarına her zaman en iyi hizmeti götürmek amacı ile yola çıkan marka, kurbanlık satış hizmeti vermeye başladı. Tüketici talepleri ve istekleri doğrultusunda hizmet veren marka, Geçit mağazasında canlı küçükbaş hayvan satışı sunuyor.

Mutlu müşteri için mutlu alışveriş standartları oluşturan Özhan, kurbanlık satışlarında , satılan kurbanlıklara kesim gününe kadar bakıp ücretsiz kesim yapıyor. Satışlarda kredi kartı ve taksit fırsatı sunarak müşterilerinin alışverişini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda Geçit mağazasında bayramın 3. ve 4. günü kurban eti işleme hizmeti de verilecek.

Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, ‘Özhan dostlarının talepleri üzerine geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kurbanlık satışlarına başladık. Markamızın verdiği güven kurban satışlarımıza da yansıyor.’ şeklinde konuştu. Hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin her zaman en üst seviyede olması için uğraştıklarını belirten Yılmaz, Bursalıları kurbanlık alımlarımda Özhan’a davet etti. Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327