Kutlamaların İlk Gününde Eğlence Dorukta

Bozüyük’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinliklerin ilk gününde çocuklar doyasıya eğlendi.Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü...

Kutlamaların İlk Gününde Eğlence Dorukta
Bozüyük’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinliklerin ilk gününde çocuklar doyasıya eğlendi.
Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda çocuklar için 2 gün boyunca düzenlenen etkinlikler yoğun ilgi görüyor. Kurtuluş Günü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda oluşturulan etkinlik alanını dolduran çocuklar, şişme oyun guruplarında oynayarak palyaçolarla eğlendi. Yüzlerini rengarenk boyatan minikler arkadaşlarıyla birlikte sandalye kapmaca gibi eğlenceli yarışmalara katılarak sürpriz hediyeler kazandı. Akşam saat 22:00’ye kadar devam eden etkinliklerde Koro şefi ve bağlama öğretmeni Mehmet Uysal yönetimindeki Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu sahne alarak solo eserler seslendirdi. Birbirinden güzel türkülerin okunduğu geceye katılanlar türkülere eşlik ederek ve oynayarak hem eğlendiler hem de stres attılar. Ardından birbirinden güzel ve hayret verici illüzyon ve tahta bacak gösterilerinin yer aldığı etkinliklerde minikler kendileri için hazırlanan maymun şovu izlemekten büyük keyif aldı.
Gecenin sonunda yapılan çeşitli yarışmalarda galip gelenlere hediyelerini veren Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yürükçü bu yıl kurtuluş yıl dönümü etkinliklerinde çocukların daha fazla eğlenmeleri amacıyla bu tür bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, Bozüyük’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümünü kutladı.
4 Eylül Perşembe ve 5 Eylül Cuma günü olmak üzere 2 gün boyunca Cumhuriyet Meydanı’nda Saat 12:00 ile 22:00 arasında düzenlenen etkinlikler bu akşamki gösterilerin ardından sona erecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER