Mahşer-i Cümbüş’e Beylikdüzü’nden Tam Not

Doğaçlama tiyatronun öncüsü, ünlü mizah grubu Mahşer-i Cümbüş, Beylikdüzülülerden tam not aldı. Oyuna izleyicileri de dahil ederek eğlenceli skeçler sergileyen Mahşer-i Cümbüş, muhteşem bir gece yaşattı.Beylikdüzü Barış ve Sevgi...

Mahşer-i Cümbüş’e Beylikdüzü’nden Tam Not
Doğaçlama tiyatronun öncüsü, ünlü mizah grubu Mahşer-i Cümbüş, Beylikdüzülülerden tam not aldı. Oyuna izleyicileri de dahil ederek eğlenceli skeçler sergileyen Mahşer-i Cümbüş, muhteşem bir gece yaşattı.
Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları tüm coşkusuyla devam ediyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Kubat konseriyle startı verilen buluşmalar, ikinci gün ünlü mizah grubu Mahşer-i Cümbüş’ün sergilediği oyun ile devam etti. İlk olarak Yaz Spor Okulları Kapanış töreniyle başlayan program, sonrasında sevilen bilgi yarışması Korhan Abay’la Yarışmaç ile sürdürüldü. Ardından sahne alan mizah ustası Mahşer-i Cümbüş; Mahşer ve Cümbüş olarak 2 gruba ayrılarak müzikler eşliğinde skeçler sahneledi. Oyuna izleyicileri de dahil ederek kendilerinden cümleler isteyen ekip, bu cümleler üzerine doğaçlama oyunlar sergiledi. Seyircilerin geri sayımıyla oyunlarını oynayan ekip izleyenleri kahkahalara boğdu.
Seyircilere, vazgeçemeyecekleri unsurları ve insanlık tarihi için önemli anları soran oyuncular, sahneye çıkardıkları biri kadın biri de erkek iki seyirciyle bu kelimeler üzerinden oyunlar oynadı. Gösterinin sonunda kazanan Cümbüş ekibi oldu. Dört oyun sergileyen ekibin, sahneye çıkardığı seyircilerin performansı da izleyenlerden beğeni topladı.
İMAMOĞLU’NDAN ANLAMLI HEDİYE
Oyun sonunda sahneye çıkarak Mahşer-i Cümbüş ekibine Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları anısı olarak özel bir tabak hediye eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Tiyatrocuların olduğu yerde çok fazla konuşmayı istemiyorum. Tiyatro dolu, eğlence dolu güzel günler olsun" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER