Markalaşma Ve Tanıtım Projesi Ekibi Batman’da

GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından yürütülen ‘Markalaşma ve tanıtım’ projesi ekibi Batman’a geldi.GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından yürütülen ‘Markalaşma ve tanıtım’ projesi ekibi Batman’a çıkarma yaptı. 12 Kişilik...

Markalaşma Ve Tanıtım Projesi Ekibi Batman’da
GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından yürütülen ‘Markalaşma ve tanıtım’ projesi ekibi Batman’a geldi.
GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından yürütülen ‘Markalaşma ve tanıtım’ projesi ekibi Batman’a çıkarma yaptı. 12 Kişilik ekip, Batman’ın sosyal tesislerini de gezerek halkın nabzını tuttu. Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı ile birlikte kentteki bazı işletmeleri de dolaşan ‘Markalaşma ve tanıtım’ projesi ekibi Batman’a hayran kaldı. Kentte yeni gelen bazı konuklar, "Batman, son yıllarda yıldızı parlayan bir şehir Kenti bu kadar tanımıyorduk. Kente girmemizle birlikte tüm algılarımız değişti. Batman, gelişen bir şehir Önü açık olan Batman’ın önümüzdeki süreçte turizmde de önemli bir pay alacağına inanıyoruz. Batman, yaşanılabilir bir kent" dedi.
"KAPILARIMIZ HERKESE AÇIK"
Çözüm süreciyle birlikte Batman’a daha çok yerli ve yabancı turistin geldiğini belirten Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı ise, "Batman, son yıllarda kabuğunu değiştiren bir il oldu. Gerek tarihiyle gerek turizmi bakımından da önemli bir konuma sahip. Batman’ı görmek isteyen herkese kapılarımız açık. Her konuda destek vermeye hazırız. Batman’ı gelip gören ve giden yerli ve yabancı turistlerin algıları değişiyor" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER