Marmara Denizi’nde Kaybolan Genci Arama Çalişmalari Devam Ediyor

Tekirdağ’da denizde kaybolan genci arama çalışmaları havanın aydınlanması ile başladı.İstanbul’dan Tekirdağ’ın Kumbağ Mahallesi’ne tatile gelen Emre Taştan (25) ve 3 arkadaşı, dün saat 11.00 sıralarında denize açılmış, Emre...

Marmara Denizi’nde Kaybolan Genci Arama Çalişmalari Devam Ediyor
Tekirdağ’da denizde kaybolan genci arama çalışmaları havanın aydınlanması ile başladı.
İstanbul’dan Tekirdağ’ın Kumbağ Mahallesi’ne tatile gelen Emre Taştan (25) ve 3 arkadaşı, dün saat 11.00 sıralarında denize açılmış, Emre Taştan denizde kaybolmuştu. Marmara Denizi’nde jandarma, Tekirdağ AFAD, Tekirdağ Deniz Polisi ve Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yapılan arama çalışmaları havanın kararması ile son bulmuştu. Bugün havanın aydınlanması ile birlikte jandarma, deniz polisi, AFAD ve sahil güvenlik ekipleri arama çalışmalarına denizde dalga olmasına rağmen devam etti.
Ekipler sahilde güvenlik önlemi alarak kaybolan Emre Taştan’ı havadan, su altından ve botlarla aramaya devam ediyor.
AİLENİN UMUTLU BEKLEYİŞİ
Emre Taştan’ın ailesi dün olayı duyar duymaz Kumbağ sahiline gelmişti. Aile fertleri aramalar sırasında bir an sahilden ayrılmazken, umutlarının hala devam ettiği gözlerden kaçmadı. Yetkililerin çalışmalarını dikkatle takip eden acılı aile Taştan’dan gelecek güzel haberi bekliyor.
Öte yandan, Kumbağ sahilinde arama çalışması yapan ekipler havanın kapalı ve denizin dalgalı olmasından dolayı uyarmasına rağmen bazı vatandaşlar denize girmekten vazgeçmezken, diğer vatandaşlar tarafından tepki topladılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER