Marmara Üniversitesi Öğrencilerine Toma’lı Müdahale

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde toplanan öğrenciler sabah saatlerinde iki grup arasında çıkan kavgayı protesto etti. Polis, Kadıköy’e doğru yürüyüşe geçen ve uyarıya rağmen dağılmayan gruba TOMA’yla müdahale etti.Marmara...

Marmara Üniversitesi Öğrencilerine Toma’lı Müdahale
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde toplanan öğrenciler sabah saatlerinde iki grup arasında çıkan kavgayı protesto etti. Polis, Kadıköy’e doğru yürüyüşe geçen ve uyarıya rağmen dağılmayan gruba TOMA’yla müdahale etti.
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde toplanan bir grup öğrenci, sabah saatlerinde iki grup arasında yaşanan kavgayı protesto etti. Kavganın ardından okulda bir araya gelen öğrenciler kampüsün içindeki arkadaşlarının yanına gitmek istedi. Öğrencilerin kampüsün içine girişine izin verilmeyince, eylemci grup, arkadaşlarının dışarıya çıkmasıyla bir araya geldi. Toplanan eylemciler daha sonra Kadıköy’e doğru yürüyüşe geçti. Polis, yürüyüşe geçen grubu TOMA’yla takibe aldı. Polis, bir süre sonra gruba dağılmaları yönünde uyarıda bulundu. Uyarılara aldırış etmeyen grup yürüyüşte ısrar edince müdahale de gecikmedi. Grup, polisin müdahalesiyle bölgeden uzaklaştırıldı. Müdahale sırasında polis ve göstericiler arasında bir süre koşuşturmaca yaşandı. Müdahalenin ardından grup ara sokaklara dağıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326