Marmaris’te Tgb Üyelerine Gbt Sorgusu

Muğla’nın Marmaris ilçesinde Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyesi 15 kişi, Amerikan askerlerinin çarşı iznine çıktıkları saatlerde şüpheli oldukları gerekçesiyle GBT sorgulaması yapıldıktan sonra serbest bırakıldı.Marmaris Aksaz...

Marmaris’te Tgb Üyelerine Gbt Sorgusu
Muğla’nın Marmaris ilçesinde Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyesi 15 kişi, Amerikan askerlerinin çarşı iznine çıktıkları saatlerde şüpheli oldukları gerekçesiyle GBT sorgulaması yapıldıktan sonra serbest bırakıldı.
Marmaris Aksaz Deniz Üssü’ne gelen 135 askerin bulunduğu “USS Helena” isimli Amerikan nükleer taarruz denizaltısının personeli dün çarşı iznine çıktı. Polis, kent merkezinde geniş güvenlik önlemleri alarak ilçede kuş uçurtmadı. Bu sırada TGB Muğla İl Sekreteri Anıl Coşkun, 15 TGB ve TLB üyesi ile toplantı yapmak için bir araya geldi. Bir kafede oturan TGB üyeleri, daha sonra toplantının yapılacağı salona gitmek için harekete geçti. TGB’liler, kafe çıkışında polis tarafından şüpheli oldukları gerekçesiyle karakola götürüldü. TGB üyeleri, GBT sorgulaması yapıldıktan sonra serbest bırakıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326