“mazlum Kuzey” Film Galası Gaziantep’te Yapılacak

“Malzum Kuzey” filminin galası 23 Ocak Cuma günü başrol oyuncularından Önder Açıkbaş ve Turhan Selçuk Yerlikaya’nın katılımıyla Gaziantep’te Sanko Park Avşar Sinemaları’nda gerçekleştirilecek.Yönetmenliğini “Toprağın Çocukları”...

“mazlum Kuzey” Film Galası Gaziantep’te Yapılacak
“Malzum Kuzey” filminin galası 23 Ocak Cuma günü başrol oyuncularından Önder Açıkbaş ve Turhan Selçuk Yerlikaya’nın katılımıyla Gaziantep’te Sanko Park Avşar Sinemaları’nda gerçekleştirilecek.
Yönetmenliğini “Toprağın Çocukları” filminden tanınan Ali Adnan Özgür’ün yaptığı filmin oyuncu kadrosuna, Önder Açıkbaş, Erkan Can, Turhan Selçuk Yerlikaya, Kahtalı Mıçı, Tonguç Oksal, Baran Seyhan, İlter Şen, Muammer Uşma gibi oyuncular bulunuyor. Cuma günü Avşar Sinemalarında saat 19.00’da yapılacak özel gösterim ile Gaziantepli sinemaseverler buluşacak olan Mazlum Kuzey’e, Dilberay, Murat Dalkılıç, Bahtiyar Engin, Açelya Elmas ve Tolgahan Sayışman gibi birçok sanatçı, konuk oyuncu olarak destek veriyor.
Önder Açıkbaş’ın “Ötv” isimli televizyon programında canlandırdığı “Mazlum Kuzey” karakterinin beyaz perdeye aktarıldığı filmin hikayesi de Açıkbaş tarafından yazıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327