Melikgazi Yönetimi Yırık’ı Ziyaret Etti

Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu ve bazı ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Melikgazi Kaymakam’ı Erkaya Yırık’ı makamında ziyaret ettiBir süre önce yapılan 5. Olağan İlçe Kongresi sonucunda yönetime gelen AK Parti...

Melikgazi Yönetimi Yırık’ı Ziyaret Etti
Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu ve bazı ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Melikgazi Kaymakam’ı Erkaya Yırık’ı makamında ziyaret etti
Bir süre önce yapılan 5. Olağan İlçe Kongresi sonucunda yönetime gelen AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı, Melikgazi Kaymakam’ı Erkaya Yırık’ı makamında ziyaret etti.
Kaymakam Erkaya Yırık, AK Parti İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu ve yönetim kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti ve başarı dileğinde bulundu.
Şehrin, herkesin ortak paydası olduğunu belirten Kaymakam Yırık, AK Parti ilçe teşkilatının da Kayseri’nin gelişimine iktidar partisi olarak önemli katkılar sağlayacağını söyledi.
Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu görüşmede karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327