Memici Güleçyüz Milli Komite Üyeliğine Atandı

Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memici Güleçyüz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odası (ECO-CCI) Milli Komite Üyeliğine atandı.Başkan Güleçyüz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu...

Memici Güleçyüz Milli Komite Üyeliğine Atandı
Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memici Güleçyüz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odası (ECO-CCI) Milli Komite Üyeliğine atandı.
Başkan Güleçyüz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından ECO - CCI Milli Komite Üyeliğine atandı. Göereve yeni seçilen Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memici Güleçyüz, Başkan Vekilliğini TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun yaptığı orta ve kuzey doğu coğrafyasındaki Müslüman ülkelerin ekonomik anlamda işbirliği koordinasyonunu sağlayan ECO-CCI‘nin 31 Ağustos - 5 Eylül 2014 tarihleri arasında Pakistan-Karaçi de yapılan çalıştaya katıldı.
Bundan sonra yurt içinde ve yurt dışındaki üye ülkelerde yapılacak olan çalışmalara katılacak olan Güleçyüz, elde edilecek bilgi ve deneyimleri ülke ve bölgenin gelişimine katkı sağlaması yönünde paylaşımlarda bulunacağını kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER