MHP İL BAŞKANLIĞI KONGRESİ

Hafta sonunda yapılan kongre İl Başkanı seçilen İsmet Balkan, Çanakkale için var gücüyle çalışacaklarını söyledi.Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)’nin hafta sonu gerçekleştirilen İl Kongresi’nde 222 delegenin oyu ile İl Başkanı seçilen...

MHP İL BAŞKANLIĞI KONGRESİ
Hafta sonunda yapılan kongre İl Başkanı seçilen İsmet Balkan, Çanakkale için var gücüyle çalışacaklarını söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)’nin hafta sonu gerçekleştirilen İl Kongresi’nde 222 delegenin oyu ile İl Başkanı seçilen İsmet Balkan oldu, kongrenin geride kaldığını, bundan sonra Çanakkale’nin menfaatleri için mücadele etmeye başlayacaklarını söyledi. Balkan, “Çanakkale bundan sonra ismine yakışır bir şekilde, tertemiz, pırıl pırıl bir siyaset görecek. Siyaset artık Çanakkale’nin yücelmesi, layık yere gelmesi için olacak. Türkiye temiz siyaseti Çanakkale’den öğrenecek. Söz veriyorum” dedi.
Kongrede 222 oyla İl Başkanı seçilen İsmet Balkan’ın listesi ise şu isimlerden oluştu; Adnan Meçu, Adil Coşkun, Ali Ayhan Çelikkol, Şenay Şimşir, Mehmet Beşpınar, Osman Kaya, Yücel Dinçer, Fatma Mahrebel, Zafer Peker, Muharrem Samanoğlu, Mehmet Özel, Burak Esin, Zaim Kılıç, Âdem Balta, Mustafa Özdirek, İsmail Hakkı Arıkan, Sinan Arıcı, İsmail Ulubay, Ender Çerdik, Hüseyin Çelik, Serkan Kunt, Halil Aşık, Fehim Sağlam, Sebahattin Yıldız.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326