Milyon Dolarlık Bağış

Ticari danışman ve proje uzmanı Abdullah Koçoğlu tarafından geliştirilen, ‘Oturmatik’ isimli koltuk projesinin yüzde 10 oranında geliri yardım kuruluşlarına aktarılacak.Toplu taşıma araçlarında ve kamuya açık alanlarda, engellilerin,...

Milyon Dolarlık Bağış
Ticari danışman ve proje uzmanı Abdullah Koçoğlu tarafından geliştirilen, ‘Oturmatik’ isimli koltuk projesinin yüzde 10 oranında geliri yardım kuruluşlarına aktarılacak.
Toplu taşıma araçlarında ve kamuya açık alanlarda, engellilerin, hamile bayanların, yaşlıların ve gazilerin günlük yaşamını kolaylaştırmak için geliştirilen, manyetik kart ya da manyetik unsurların okutulmasıyla açılan, otomatik olarak kapanan, ayrıca suistimali önlemek için kartsız oturumu engelleyen alarm sistemine sahip olan ‘Oturmatik’ isimli koltuk projesi büyük ilgi uyandırdı. Yurt içi ve yurt dışından teklifler aldıklarını belirten Koçoğlu, yaptığı açıklamada, projeden elde edilecek gelirin yüzde onluk bölümünün, bağış prosedürünün gerektirdiği resmi yollarla çeşitli yardım kuruluşlarına aktarılacağını belirtti. Koçoğlu, yardım kuruluşlarına ayrılan oranın birkaç milyon doları bulacağını tahmin ettiklerini belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327