Minareler Tamam, Sıra Camide

Ordu’nun Fatsa ilçesine bağlı Hatipli Mahallesi’nde minareleri tamamlanan caminin ana kısmının bitirilmesi için hayırseverlerden yardım bekleniyor.Yapımı 2014 yılında başlayan cami inşaatı ile ilgili bir açıklama yapan Hatipli Mahallesi...

Minareler Tamam, Sıra Camide
Ordu’nun Fatsa ilçesine bağlı Hatipli Mahallesi’nde minareleri tamamlanan caminin ana kısmının bitirilmesi için hayırseverlerden yardım bekleniyor.
Yapımı 2014 yılında başlayan cami inşaatı ile ilgili bir açıklama yapan Hatipli Mahallesi Muhtarı Arif Uyur, “Cami inşaatımıza önce başladık. Caminin en alt kısmını ibadete açtık. Tabi camimizin bir an önce yapılması için Cami Yaptırma Derneği Başkanımız Murat Kütük İstanbul’daki Hatiplilerle görüşmeye gitti. Orada iş adamları ile görüştü ve kimisi caminin halısının, kimisi mermerlerinin, kimisi betonunun sözünü verdiler. Bir iş adamı arkadaşımız da camimizin minaresini yaptırma sözü verdi ve buraya iki minare yaptırdı. Ekonomik durumu iyi olan arkadaşımız verdiği sözü tutarak minareyi hemen yaptırdı. Bizler inşaat halindeki camiyi bitiremeyince de bu görüntü ortaya çıkmış oldu. Cami inşaatımızın bir an önce bitirilmesi için hayırsever vatandaşlarımızın yardımını bekliyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327