Minikler Ata’sını Ölümsüzleştirdi

Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi 30 Ağustos Zafer Bayramını birbirinden anlamlı etkinliklerle kutladı. Şanlı Zafer’in 92. yıl dönümünü Optimum Çocuk Kulübü’nde de doyasıya yaşadı. Minikler Çocuk Kulübü’nde yaptıkları...

Minikler Ata’sını Ölümsüzleştirdi
Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi 30 Ağustos Zafer Bayramını birbirinden anlamlı etkinliklerle kutladı. Şanlı Zafer’in 92. yıl dönümünü Optimum Çocuk Kulübü’nde de doyasıya yaşadı. Minikler Çocuk Kulübü’nde yaptıkları dev çelenkle Atatürk’ü bir kez daha ölümsüzleştirdiler.
Eğlenceli etkinliklerin yer aldığı AVM’de bayrama özel Çocuk Kulübü’nde de çocuklar tarafından güne özel çok farklı bir çalışma yapıldı. Bayram coşkusunu yaşayan çocuklar Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü unutmadılar ve Atatürk’ün çocukları olduklarını bir kez daha kanıtladılar. Yaşları 5-10 arasında değişen çocuklar Atatürk portresi yaptılar. Atatürk fotoğrafını kartona yapıştırarak, yanlarını kırmızı ve beyaz kağıtlarla süsleyen minikler, dev bir çelenk oluşturdular. Daha sonra yaptıkları çelenk önünde Türk bayraklarıyla fotoğraf çektiren minik yürekler, geleceğimizin emin ellerde olduğunu göstermiş oldular.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER