Mısır piramitlerinde rezalet görüntü… Tepesine çıkıp cinsel ilişkiye girdiler!

Danimarka'da yaşayan fotoğrafçı Andreas Hvid'in Mısır tatili tam bir rezaletle sonlandı... YouTube hesabında paylaştığı videoda Mısır'daki piramidin tepesine çıkan Hvid, burada bir kadınla cinsel ilişkiye girdi. Olayla ilgili Mısırlı yetkililer harekete geçti ve bir soruşturma başlattı.

Mısır piramitlerinde rezalet görüntü… Tepesine çıkıp cinsel ilişkiye girdiler!

Dünyanın en büyük gizemlerinden biri Mısır’daki piramitler… Geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan bu piramitler yeni bir tartışmayla birlikte gündeme geldi. Her şey Danimarka’da yaşayan Andreas Hvid’in Mısır tatili sırasında çektiği videoyla başladı. Mısır’da zamanını geçiren ve piramitlere bile çıkan Hvid’in videosunda herkesi şaşkına çeviren bir görüntü olduğu ortaya çıktı.

Videoda kaçak yollarla bir kadınla birlikte piramidin zirvesine çıkan Hvid, daha sonra soyunuyor ve cinsel ilişkiye giriyor. Videonun paylaşılmasının ardından Mısırlı yetkililer harekete geçti. Ahram Online’ın haberinde Tarihi Eserlerden Sorumlu Bakan’ın harekete geçtiği ifade edildi. Savcılığa suç duyurusunda bulunan yetkililer olayın soruşturulmasını istediklerini açıkladı. Savcı Halid el Anany, “Hvid’in hareketleri kamu düzenini bozmaktadır ve ahlaksızlıktır” ifadesini kullandı.

4.500 yıllık piramidin tepesine çıkan Hvid’in videosunda yer alan kadının kim olduğuna dair bir açıklama yapılmadı. Yetkililer videonun ülkeye geçen ay giren bir turiste ait olduğunu ifade etti. Hvid, “Kasım ayında bir arkadaşımla birlikte Gize Piramidi’ne çıktık. Bekçileri güç bela atlattıktan sonra yukarı çıkmayı başardık. Bunların hepsini kaydetmedim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER