Niğde Belediyesinden Ücretsiz İnternet

Niğde Belediyesi Sosyal Belediyecilik uygulamaları kapsamında ’Ücretsiz Kablosuz İnternet’ için çalışma başlattı.Niğde Belediyesi tarafından yeni çarşı olarak bilinen Dr. Hüseyin Ülkü caddesinde Wi-fi istasyonu kurdu. Uygulamaya konulacak...

Niğde Belediyesinden Ücretsiz İnternet
Niğde Belediyesi Sosyal Belediyecilik uygulamaları kapsamında ’Ücretsiz Kablosuz İnternet’ için çalışma başlattı.
Niğde Belediyesi tarafından yeni çarşı olarak bilinen Dr. Hüseyin Ülkü caddesinde Wi-fi istasyonu kurdu. Uygulamaya konulacak olan Ücretsiz Kablosuz İnternet projesi 8 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 11.00’da açılış programı ile hizmete sunulacak. Wi-fi Projesi ile gündelik hayatın kolaylaştırılması ve yaşam standardının artırılması hedefleniyor.
İlklerin altına imza atan Niğde Belediyesi çağın gereklerini yerine getirerek insan yaşamını kolaylaştırma adına yatırımlarını hız kesmeden devam ettiriyor. Sistem sayesinde Niğdeli vatandaşlar hiçbir ücret ödemeden güvenli interneti kullanacak.
Yeni Çarşıda kurulan wifi ile ücretsiz internet erişimi sağlanmasının yanı sıra, kurulan kamera sistemleri ile www.nigde.bel.tr adresinden Niğde şehir merkezi de canlı olarak izlenebilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER