Öğrencilerden “medeniyet Okulu Projesi”ne Büyük İlgi

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan “Medeniyet Okulu Projesi” kapsamında ilkokul 4. sınıf öğrencilerine ‘Ahlak ve Erdem’ temeline dayalı değerler eğitimi veriliyor.Konya Büyükşehir Belediyesi ve Ereğli Belediyesi’nin...

Öğrencilerden “medeniyet Okulu Projesi”ne Büyük İlgi
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan “Medeniyet Okulu Projesi” kapsamında ilkokul 4. sınıf öğrencilerine ‘Ahlak ve Erdem’ temeline dayalı değerler eğitimi veriliyor.
Konya Büyükşehir Belediyesi ve Ereğli Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği proje kapsamında “Bir değer bir insan” başlığı ile manevi önderler ve tarihin önde gelen şahsiyetleri tanıtıldı. “Nasrettin Hoca”nın tanıtıldığı ve yaşadığı olayların anlatıldığı tiyatro gösterisi Kültür Merkezinde sahnelendi.
Ereğli Kaymakamı Şakir Erden, Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Milli Eğitim Müdürü Rahim Çimen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen tiyatro gösterisinde eğitimlerin daha kalıcı olması amaçlanıyor.
Belediye Başkanı Özkan Özgüven Medeniyet Okulu Projesi’nde cömertlik, sevgi, dostluk, ümit, hoşgörü, adalet, sabır ve dürüstlük temalarının işleneceğini ifade ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek başta olmak üzere projeye emeği geçenlere teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327