Önce Darp Edildi, Sonra Bıçaklanıp Silahla Vuruldu

Şanlıurfa’da akrabaları tarafından darp edilen şahıs, önce bıçaklandı sonra silahla vurularak yaralandı.Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde yaşayan Reşat Sürücü, aralarında husumet bulanan akrabaları ile aile...

Önce Darp Edildi, Sonra Bıçaklanıp Silahla Vuruldu
Şanlıurfa’da akrabaları tarafından darp edilen şahıs, önce bıçaklandı sonra silahla vurularak yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde yaşayan Reşat Sürücü, aralarında husumet bulanan akrabaları ile aile büyüklerinin araya girmesi ile barıştırıldı. Barışın sağlanmasından birkaç saat sonra Kışla Mahallesi’nde bulunan Gölbaşı Camii’ne gide Reşat Sürücü, Cuma namazını sonrası cami çıkışında 5 kişi tarafından darp edildi. Ellerinden kurtulmayı başaran Sürücü, tekrar yakalanarak bıçaklandı. 3 bıçak darbesi alan Sürücü, tekrar kurtulmayı başarınca bu kez 3 el ateşlenen silahla vuruldu. Sürücü, Viranşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 2 mermi isabet eden Reşat Sürücü’nün hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.
Olay sonrası kaçan M.Z. saklandığı yerde Ö.Z, Y.Z, S.Z, O.Z ise ev ve iş yerlerinde yakalandığı öğrenildi. Öte yandan olayda kullanılan silahın ise Y.Z’de yakalandığı belirlenirken bıçağı kullanan yada kullananlar tespit edilmeye çalışılıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER