Otomobil Yayaya Çarpti, Trafik Kilitlendi

Düzce’de şehir merkezinde otomobilin çarptığı kadın yaralandı. Akşam saatlerinde meydana gelen kaza nedeniyle yoğun olan trafik tamamen durdu. Trafik ekipleri, yolu açabilmek için uzun süre çaba harcadı.İstanbul Caddesi’nde Büyük Cami...

Otomobil Yayaya Çarpti, Trafik Kilitlendi
Düzce’de şehir merkezinde otomobilin çarptığı kadın yaralandı. Akşam saatlerinde meydana gelen kaza nedeniyle yoğun olan trafik tamamen durdu. Trafik ekipleri, yolu açabilmek için uzun süre çaba harcadı.
İstanbul Caddesi’nde Büyük Cami önünde Sinan D.’nin kullandığı 16 FU 211 plakalı otomobil, yaya olarak yolun karşısına geçmeye çalışan bir kadına çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere yığılan kadın uzun süre yardım bekledi. Yoğun araç trafiğine bir de kaza eklenince kilitlenme noktasına gelen trafikte ilerlemekte zorluk çeken 112 ekipleri, yerde yatan kadını Atatürk Devlet Hastanesi acil servisine kaldırdı.
Kaza nedeniyle cadde üzerinde trafik uzun süre durdu. Uzun araç kuyrukları oluşurken, trafik ekipleri caddeyi trafiğe açabilmek için yoğun çaba harcadı. Polis, kaza ile ilgili soruşturma başlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER