Öykü Çelik formasıyla hava attı

Güzel oyuncu Öykü Çelik, kısa bir süre önce nikah masasına oturduğu işletmeci Ahmet Murat Çakan ile beraber Bursaspor- Galatasaray maçını seyretti.

Öykü Çelik formasıyla hava attı

Bursali restoran işletmecisi Ahmet Murat Çakan ile sürpriz bir şekilde evlenen oyuncu Öykü Çelik, Bursaspor taraftarı oldu. Öykü Çelik, dünkü Bursaspor- Galatasaray maçını eşiyle birlikte Bursaspor forması giyerek izledi.

Film çekimleri için geldiği Bursa’da tanıştığı restoran işletmecisi Ahmet Murat Çakan ile 15 gün önce evlenen Öykü Çelik, balayının ardından Bursa’ya döndü. Son alarak ’Ağlatan Dans’ dizisiyle ekranlarda boy gösteren Öykü Çelik’in nikahtan sonra ilk fotoğrafları Bursaspor formasıyla sosyal medyada yeraldı.Kayınpederi Fahrettin Çakan tarafından sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda Öykü Çelik’in eşi ile birlikte dün Bursaspor forması giyerek, Galatasaray maçını izledikleri bilgisine yer verildi. Fahrettin Çakan, gelini Öykü Çelik’in daha önce Beşiktaş sempatizanı olduğunu ancak evlenince Bursaspor taraftarlığını tercih ettiğini söyledi. 


Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2014, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER