Özel Fatih’ten Teog’da Büyük Başarı

İzmir Özel Fatih Koleji öğrencileri Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) büyük başarı gösterdi. 9 öğrenci yanlışsız, 6 öğrenci 1 yanlış ve 6 öğrenci de 2 yanlışla sınavı tamamladı. Kitlesel değerlendirme...

Özel Fatih’ten Teog’da Büyük Başarı
İzmir Özel Fatih Koleji öğrencileri Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) büyük başarı gösterdi. 9 öğrenci yanlışsız, 6 öğrenci 1 yanlış ve 6 öğrenci de 2 yanlışla sınavı tamamladı. Kitlesel değerlendirme de büyük başarı gösteren Doğanata Eğitim Kurumları İzmir Özel Fatih Ortaokulu öğrencileri Genel Müdür Ali Rıza Doğanata ve Okul Müdürü Muzaffer Özkan tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
İşte başarılı sonuçlara imza atan İzmir Fatihli öğrenciler:
Yanlışsız TEOG Sınavını tamamlayanlar: İklim Doğa Savaş, Ali Ege Karadağ, Işıl Sezer, Sude Makas, Berke Gençkaya, Murat Nihat Çolak, Berk Keskin, Yağız Güldal ve Arda Boran Özcan. 1 Yanlışla sınavı tamamlayan öğrenciler: Gamze Damla Temur, Çisem Hatipoğlu, Arya Subaşı, Damla Kavalcı, Utku Özözen ve Necdet Can Uzunduran.
2 Yanlışla sınavı tamamlayan öğrenciler: Hazar Şahin, Alperen Taşkın, İrem Güneri, Berkay Ahmet Kayagil, Güneş Pakdurlar ve Berkay Karabulut.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326