(özel Haber)68 Yaşındaki İnşaati İşçisi Evinde Ölü Bulundu

Burdur merkez Karasenir Mahallesi Sinan Sokak’ta yaşayan 68 yaşındaki inşaat işçisi, evinde ölü bulundu. Edinilen bilgiye göre, inşaat işçisi İsmail Ilgın’dan haber alamayan ev sahibi ve komşuları polise haber verdi. İhbar üzerine İsmail...

(özel Haber)68 Yaşındaki İnşaati İşçisi Evinde Ölü Bulundu
Burdur merkez Karasenir Mahallesi Sinan Sokak’ta yaşayan 68 yaşındaki inşaat işçisi, evinde ölü bulundu. Edinilen bilgiye göre, inşaat işçisi İsmail Ilgın’dan haber alamayan ev sahibi ve komşuları polise haber verdi. İhbar üzerine İsmail Ilgın’ın yaşadığı Karasenir Mahallesi Sinan Sokak’taki 7 numaralı eve giden polis ekipleri, cesediyle karşılaştı. Olay yerine gelen Cumhuriyet Başsavcısının incelemesinin ardından İsmail Ilgın’ın cesedi Burdur Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.
-ŞÜPHELİ ÖLÜM-
Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı, ölümü şüpheli buldu. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı, İsmail Ilgın’ın cesedinin morga sevk edilmesinden sonra uzun bir süre daha inceleme yaptı. Ayrıca, Antalya’da yaşayan İsmail Ilgın’ın ailesinin de ifadesi alınmak üzere Burdur merkez Karakolu’na getirildiği de öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327