(özel Haber) Kışlık Yakacaklarını Yol Çalişmasindan Sağlıyorlar

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinin Sefercik ile Gökçeler mevkiinde başlatılan yol çalışmasında vatandaşlar, kışlık yakacaklarını yol genişletme çalışmasının yapılacağı alandan sağlıyorlar.Çaycuma ilçesinin...

(özel Haber) Kışlık Yakacaklarını Yol Çalişmasindan Sağlıyorlar
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinin Sefercik ile Gökçeler mevkiinde başlatılan yol çalışmasında vatandaşlar, kışlık yakacaklarını yol genişletme çalışmasının yapılacağı alandan sağlıyorlar.
Çaycuma ilçesinin Filyos beldesinde Sefercik ile Gökçeler mevkiinde yol genişletme çalışmasında, Orman Bölge Müdürlüğü dahilinde kalan ve sık ağaçlıklar olan yerlerin yetkili birimler tarafından kesimi yapıldı. Sefercik Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşların ise kesilen ağaçların dallarını alarak kışlık yakacaklarını buradan sağladığı gözlendi. Bazı vatandaşların ağaç dallarını evlerine el arabasıyla götürmesi de kameralara yansıdı. Yol genişletme çalışmalarının yapılacağı alanda çalışmaların devam ettiği belirtilirken, karayolunda trafiğin geçişi kontrollü şekilde sağlanıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326