Öztürk Görevi Özmen’e Devretti

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı personeli olarak tekrar eski görevine atanan Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Öztürk, Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev...

Öztürk Görevi Özmen’e Devretti
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı personeli olarak tekrar eski görevine atanan Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Öztürk, Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Mustafa Özmen’e makamı teslim etti.
Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine 2011 yılında Ankara Keçiören Belediyesi’nde Harita Mühendisi olarak görev yaptığı sırada Zonguldak’a vekaleten atanan Hasan Öztürk, Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Mustafa Özmen’e makamı teslim etti. Devir teslim töreninde konuşan Hasan Öztürk, "Benim buradan ayrılmam önemli değil her zaman benim buraya katkım olacak Mustafa Bey’e yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.
Zonguldak’a verdiği katkılardan dolayı teşekkür eden Zonguldak Çevre ve şehircilik İl Müdürü Mustafa Özmen, "Kendisini her zaman arayacağız bir Zonguldaklı olarak hizmetlerini Ankara’da olsa takip edeceğiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER