PİAZZA ZİYARETÇİLERİNDEN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

İyi ve kötü günde, barışta ve savaşta, doğal afetlerde, her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılayı, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi.Türk Kızılayı Kahramanmaraş...

PİAZZA ZİYARETÇİLERİNDEN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI
İyi ve kötü günde, barışta ve savaşta, doğal afetlerde, her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılayı, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi.
Türk Kızılayı Kahramanmaraş Şubesi, kan bağışı için AVM içinde stant kurdu. Kan vermenin önemine dikkati çeken görsellerin de yer aldığı stantta görevli uzmanlar, bağışçılardan kan aldılar.
Kampanyaya katılan vatandaşlar, kan vermenin bir yurttaşlık, aynı zamanda insanlık görevi olduğunu belirterek; "Kana kimin, ne zaman ihtiyaç duyacağını kimse bilemez. Hepimizin ya da bir yakınımızın bir gün bu kana ihtiyacı olabilir. İşte, o gün aranan kanı bulmanın yolu, bugün ihtiyaç olmadan bu bağışları yapmaktan geçiyor" dediler.
Türk Kızılay’ı Kahramanmaraş Şubesi yöneticileri ise, kan bağışı toplamak için halkın yoğun bulunduğu yerlerde stant kurmaya özen gösterdiklerini belirterek, "Piazza AVM halka en yakın olduğumuz yerlerin başında geliyor. Bağış toplama konusundaki desteklerinden dolayı AVM yönetimine teşekkür ederiz" dediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER