Polis, Öğrencileri Bilinçlendiriyor

Ordu’nun Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekibi ve Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleriyle Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi’ne ne kayıt için gelen öğrencilere hem bilgiler veriyor hem de ikramda bulunuyor.Fatsa...

Polis, Öğrencileri Bilinçlendiriyor
Ordu’nun Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekibi ve Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleriyle Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi’ne ne kayıt için gelen öğrencilere hem bilgiler veriyor hem de ikramda bulunuyor.
Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü kayıt için gelen öğrencilere yönelik olarak Fakülte önünde kurduğu stantta öğrencilere meyve suyu ve kek ikramından sonra bilgilendirme amaçlı broşürler dağıtıyor.
Kayıt için gelen öğrencilerle yakından ilgilenen polis ekipleri, öğrencilerin her hangi bir sorunla karşılaşmaları durumda kendilerinden yardım istemeleri gerektiği konusunda da bilgiler verdiler.
Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri amaçlarının üniversiteye kayıt için gelen öğrencilerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak ve uyuşturucu maddelere karşı dikkatli olmaları konusunda öğrencilere eğitim vermek olduğunu belirttiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER