Prof. Dr. Kemal Esengün’e Vefa

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Esengün’ün ismi konferans salonuna verildi.Üniversite Senatosu, Rektör Prof. Dr. Sabri Gökmen’in başkanlığında 08 Ocak 2015 tarihinde toplanarak İktisadi...

Prof. Dr. Kemal Esengün’e Vefa
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Esengün’ün ismi konferans salonuna verildi.
Üniversite Senatosu, Rektör Prof. Dr. Sabri Gökmen’in başkanlığında 08 Ocak 2015 tarihinde toplanarak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesindeki bir konferans salonunun isminin geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden “Prof. Dr. Kemal Esengün Konferans Salonu” olmasına oy birliğiyle karar verdi.
Konuya ilişkin açıklama yapan KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, “Üniversitemizin kurulup gelişmesinde çok büyük emekleri olduğu gibi dekanlığını yürüttüğü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemize ve buradaki konferans salonunun açılmasına da yoğun mesai harcayan merhum hocamız, arkadaşımız, ağabeyimiz Kemal Esengün’ün adını bu vesileyle yaşatmak istedik. Yaklaşık dört ay önce kaybettiğimiz hocamıza tekrar Allah’tan rahmet diliyor ve ruhu şad olsun, diyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327