Rafet El Roman gerçek soyadını değiştirdi

Rafet El Roman olarak tanıdığımız ünlü sanatçı gerçek soyadı olan Yaşdut'u uzun uğraşlar sonucu mahkeme kararıyla değiştirdi. Almanya mahkemelerinden aldığı kararla soyadını resmen El Roman yaptı.

Rafet El Roman gerçek soyadını değiştirdi

Resmi olarak soyadı 'Yaşdut ' olan gurbetçi sanatçımız Rafet El Roman Almanya'da verdiği 4 yıllık hukuk mücadelesi sonucunda , sahne soyadı olarak kullandığı soyadını 'El Roman' olarak değiştirdi.

Bugüne dek, 'El Roman' kimliğini, sadece sanatçı ismi olarak kullanan Rafet El Roman, bundan böyle pasaportunda ve kimliğinde de 'Rafet El Roman' olarak geçecek. Aynı zamanda Tuğba Altıntop'tan olan kızları Su ve Şevval'in, 7 yıllık eski kız arkadaşı Yeşim Eryıldırım'dan olan oğlu Edvan'ın da soyadları El Roman olarak kayıtlara geçti.
Rafet Yaşdut artık yok!

Sanatçı, aile ve akrabalarının tüm karşı çıkmalarına rağmen soyadını El Roman olarak resmileştirmekten vazgeçmedi. Rafet El Roman, "EL ROMAN" ismini 1400'lü yıllarda yaşayan bir İspanyol masal kahramanı ELROMANO'nun hayat hikayesinden etkilenerek 1992 yılından bugüne dek kullanıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326