'Recep İvedik rekor kırıyorsa, Reis de ciddi bir gişe yapacak'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatının anlatıldığı ‘Reis’ filminin başrol oyuncusu Reha Beyoğlu, Giresun’da katıldığı söyleşide, komedyen Şahan Gökbakar'ın 'Recep İvedik' serisine göndermede bulundu.

'Recep İvedik rekor kırıyorsa, Reis de ciddi bir gişe yapacak'

Beyazperdede hayatını canlandırdığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a benzerliği ile dikkati çeken Reha Beyoğlu, Giresun'da Bulancak Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşi programında büyük bir ilgiyle karşılandı.
Filmin galasının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü olan 26 Şubat'ta yapılacağını ve 3 Mart'ta vizyona gireceğini belirten Beyoğlu “Filmin tanıtımına Giresun’dan start verdik. Çünkü filmin konusu olan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Başbakanlığa ve Cumhurbaşkanlığına giden yolda ilk Ak Parti’nin kuruluşunun temellerini Giresun’da atmıştır. Biz de bu nedenle filmin tanıtımını Giresun’dan başlamak istedik. Filmin galası Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın doğum günü olan 26 Şubat’ta yapılacaktır ve vizyona ise 3 Mart tarihinde girecektir” dedi.
'Reis' filminin gişe rekoru kıracağı yönünde iddialı olan oyuncu Beyoğlu, "Ülkemizde 'Recep İvedik' karekteriyle absürt komedi gişe rekoru kırıyorsa, 'Reis' filminin de ciddi bir gişe yapacağından şüphemiz yoktur. Çünkü bu filmde bir dünya liderinin hayatı anlatılmaktadır. Bir dünya liderinin biyografisi beyaz perdeye taşınmıştır. Çocukluğu nasıl geçti, belediye başkanlığından cezaevine nasıl girdi, neler yaşadı bu filmde yer almaktadır. Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın hayatını merak edenlerin meydanları doldurduğu gibi sinema salonlarını dolduracağı düşüncesindeyim. Ayrıca filmin gişe gelirleri ise Kızılay ve afad’a bağışlanacaktır" diye konuştu.
Yapılan konuşmanın ardından salonu dolduranların sorularını cevaplayan oyuncuya, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar tarafından çiçek ve plaket verildi. Reha Beyoğlu, söyleşi sonunda karşılandığı gibi büyük bir coşkuyla uğurlandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER