Sabri isyan etti!

Galatasaray ile olan mukavelesi sezon sonunda bitecek olan Sabri Sarıoğlu, sezon sonunda ne yapacağını düşünüyor.

Sabri isyan etti!

1999’da altyapısına girdiği Galatasaray’da 2002’de A takıma çıkan Sabri Sarıoğlu, sezon başında sürpriz şekilde kadro dışı bırakılmış, Başkan Ünal Aysal’ın ayrılmasından sonra affedilmişti. Yeniden takımın vazgeçilmezi olan 30 yaşındaki futbolcu, sözleşmesinin uzatılmamasına içerlerken, yakın çevresine dert yandı.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Sabri Sarıoğlu’nun, "Ben Sneijder değilim. Çünkü onun sözleşmesi devam ediyor. Yönetim onun için seçimi bekleyip bir sonraki yönetime bu konuyu bırakabilir. Ancak benim sözleşmem bitiyor. Kalıp kalmayacağım belli değil. Bununla ilgili bilgi de verilmiyor. Şu anki yönetim sözleşmemi uzatsa kim ne diyebilir?” dediği öğrenildi.

Tecrübeli futbolcunun kaptanlık konusunda sorun yaratmadığı ancak kendisi için kullanılan 'Onursal kaptanımız' söylemini samimi bulmadığı belirtildi. Sarıoğlu'nun, "Bazı şeyleri kabul edebilirim. Bana kaptanlığın verileceğini düşünüyordum, olmadı. Sonradan onursal kaptan sözü çıktı. Bu takımın bir onursal kaptanı vardır, o da Bülent Korkmaz’dır” dediği ifade edildi.

3 KULÜP DEVREDE

Menajerine "Hiçbir takımla görüşme" talimatı veren sarı-kırmızılı oyuncunun, kulüpten herhangi bir şey söylenmemesi nedeniyle fikir değiştirdiği, "İlgilenen kulüp varsa görüşmelere başla" dediği belirtildi.

Sabri Sarıoğlu ile 2’si Türkiye’den, 1’i ise Almanya’dan olmak üzere 3 takımın ciddi şekilde ilgilendiği ifade edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326