Sakva Kurban Bayramı’nda Yoksulları Sevindirecek

Sakarya Kültür ve Sosyal yardım Vakfı (SAKVA) yoksula uzanan şefkat eli sloganıyla bu yılda “Bağış yoluyla kurban kesimi organizasyonu” kampanyasını başlattı. SAKVA kestiği kurbanları, bayramda tüm yoksullara ulaştıracak.Vekâlet yoluyla...

Sakva Kurban Bayramı’nda Yoksulları Sevindirecek
Sakarya Kültür ve Sosyal yardım Vakfı (SAKVA) yoksula uzanan şefkat eli sloganıyla bu yılda “Bağış yoluyla kurban kesimi organizasyonu” kampanyasını başlattı. SAKVA kestiği kurbanları, bayramda tüm yoksullara ulaştıracak.
Vekâlet yoluyla kurban kestirmek isteyen vatandaşlara çağrıda bulunan Sakarya Kültür ve Sosyal yardım Vakfı (SAKVA) Genel Müdür Mehmet Ersöz, 4-7 Ekim 2014 tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramı’nda bayram sevincini yoksulların sofralarında da yaşatmak isteyen vatandaşların kurban bağış bedelinin kişi başı 600 TL karşılığında vakıf aracılığıyla kestirebileceklerini söyledi.
Geçen yıl olduğu gibi bu yılda bağış yoluyla kurban kestirmek isteyen vatandaşların Vakfın Adapazarı Belediyesi yanı Orhan Camii karşısındaki hizmet binasına gelerek veya (0264) 2712393 ve 2811400 nolu telefonu arayarak bilgi alabileceklerini dile getiren SAKVA Genel Müdür Ersöz, derneğin Vakıflar Bankası’ndaki TR62 0001 5001 5800 7284 9688 74 Iban Nolu hesaba kişi başı 600 TL yatırabileceklerini söyledi. Bu yıl hijyenik bir ortamda dualar ve tekbirlerle kesileceğini de hatırlatan SAKVA Genel Müdür Mehmet Ersöz, vekalet veren vatandaşların, kurbanlarını yerinde kesilirken görebileceğini de sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER