Samulaş’tan Kayıt Olan Öğrencilere Kolaylık

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) kayıt yaptırmaya gelen öğrenciler, SAMULAŞ tarafından açılan stant ile indirimli ulaşım sağlayacakları SAMKART’larını kayıt esnasında kolaylıkla alıyorlar.Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde...

Samulaş’tan Kayıt Olan Öğrencilere Kolaylık
Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) kayıt yaptırmaya gelen öğrenciler, SAMULAŞ tarafından açılan stant ile indirimli ulaşım sağlayacakları SAMKART’larını kayıt esnasında kolaylıkla alıyorlar.
Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde 2014-2015 öğretim yılı ders kayıtlarını yaptıran öğrenciler için SAMULAŞ stant kurdu. Bünyesinde bulundurduğu toplu taşıma araçlarında öğrencilere yönelik yarı yarıya indirim uygulayan SAMULAŞ, öğrencilerin eğitim süresince ulaşımlarında kullanacakları SAMKART’ı almakta zorluk çekmemesi için hizmeti ayağına getirdi.
Konuyla ilgili açıklama yapan SAMULAŞ Genel Müdürü Kadir Gürkan, “Ondokuz Mayıs Üniversitemiz Rektörlüğü ile beraber öğrencilerimizin kayıtları yapılırken ulaşımda kullanacakları SAMKART’larını alabilmeleri için teknik ekibimiz ve çözüm ortağımız Asis firmasıyla beraber stantlarımızı açtık. Öğrencilerimiz bir yandan kayıtlarını olurken bir yandan da indirimli ulaşım sağlayacakları SAMKART‘larını kayıt esnasında alıyorlar. Öğrenciler aldıkları indirimli SAMKART’la beraber otobüslere ve tramvaylara binerken tam biletin yüzde 50’si kadar indirimden yararlanacak. Cuma günü itibariyle 3 bin 500 kart düzenlemiş olacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER