Sanatçı Ferhat Göçer’den Unutulmaz Gece

Korkuteli Belediyesi tarafından düzenlenen 26. Şehzade Korkut Yaz Şenlikleri ve Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri kapsamında bir konser veren Ferhat Göçer, alanı dolduran 10 bini aşkın seyirciye unutulmaz bir gece yaşattı.100. Yıl Atatürk...

Sanatçı Ferhat Göçer’den Unutulmaz Gece
Korkuteli Belediyesi tarafından düzenlenen 26. Şehzade Korkut Yaz Şenlikleri ve Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri kapsamında bir konser veren Ferhat Göçer, alanı dolduran 10 bini aşkın seyirciye unutulmaz bir gece yaşattı.
100. Yıl Atatürk Stadyumu’ndaki konser alanını dolduran Ferhat Göçer hayranları, sanatçıya tüm şarkılarında bir koro gibi eşlik edip sanatçıyı şaşkına çevirdiler. Ferhat Göçer kendisine ve şarkılarına gösterilen yoğun ilgi coşkuya dönüşünce, “Ben Türkiye’nin her tarafından bu kadar çok konser verdim, inanın böyle bir coşkuyu ilk defa görüyorum” diyerek şaşkınlığını ifade etti.
Konser sonrası kendisine çiçek ve plaket takdim eden Belediye Başkanı Hasan Gökce’ye Göçer, “O kadar çok konser verdim bu kadar coşkulu bir seyirci görmedim. Bu kadar ilgi ve şarkılarıma eşlik beni çok sevindirdi ve şaşırttı” dedi.
Konser esnasında halka hitaben kısa bir konuşma yapan Korkuteli Belediye Başkanı Gökce ise, “Geçmişte yapmış olduğum açıklamalarda ve konuşmalarım esnasında hep belirttiğim bir konu vardır. Bu da Korkuteli’nin çıtasını her daim yükseltme gayretimizdir. Bugün burada şahit olduğumuz bu yoğunluk ve beraberindeki coşku ben ve ekip arkadaşlarımın doğru yolda ilerlediğinin bir göstergesidir. Bugün burada bizleri yalnız bırakmadığınız için tüm ekibim ve şahsım adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Gökce’nin ardından kısa bir konuşma yapan MHP Milletvekili Mehmet Günal, “Bütün günlerinizin bu şekilde mutlu, huzurlu ve coşkulu geçmesini diliyorum” temennilerinde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER